Recepční - kosmetická firma

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 6, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš ráda různorodou práci, jsi aktivní a ráda komunikuješ s lidmi? Zajímáš se o kosmetiku a chceš získat nové zkušenosti? Staň se součástí jedné z největších kosmetických společností na světě, s portfoliem známých vůní, dekorativní kosmetiky a péčí o pleť. Na pobočku na Praze 6 - Veleslavín do týmu přijmeme recepční na plný úvazek.

náplň práce:
zajištění bezproblémového chodu recepce, zasedacích místností a kuchyněk
telefonická komunikace, přepojování hovorů
objednávky kancelářských potřeb a občerstvení
příprava a evidence poštovních zásilek, spolupráce s kurýrními službami
podpora a aktivní spolupráce dle potřeb ostatních oddělení
komunikace se správou budovy, objednávky servisu a oprav

co vám nabídneme:
zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
plný úvazek se smlouvou na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou
zajímavé finanční ohodnocení
roční bonusy
25 dní dovolené
stravenková karta (100 Kč/den), flexipass (400 Kč/měsíc)
hrazené MHD
firemní produkty (kosmetika, parfémy)
příjemný a přátelský tým

co od vás očekáváme:
SŠ vzdělání
znalost AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni
praxe v oboru výhodou
uživatelskou schopnost pracovat s výpočetní technikou
ochotu, komunikativnost, vstřícné a příjemné vystupování, organizační schopnosti
vítán je zájem o kosmetické produkty

jak se přihlásit:
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis. Jakmile jej prostuduji, budu Vás kontaktovat a vše společně probereme.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Budu se na Vás těšit

Kristýna Karásková
T: +420 705 866 709
[email protected]
Jungmannova 26/15, 110 00 Praha 1

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Jedna z největších kosmetických společností na světě, s portfoliem známých vůní, dekorativní kosmetiky a péčí o pleť.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4449830  Datum zveřejnění: 19.10.2022