Operátor robota (m/ž) - 30 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nevadí ti práce na tři směny, být trochu v pohybu a zároveň hledáš partu pohodových lidí? Pak čti dál...
Do našeho týmu potřebujeme nové parťáky či parťačky. Budeš součástí nadnárodní slévárny, která působí na trhu více než 80 let. V našem výrobním závodě v Brně odléváme brzdové třmeny. Výrobky které zde vyrábíme najdeš ve vozech BMW, Audi, Ranault a dalších.

Co všechno u nás budeš mít pod palcem?
- spuštění a vypnutí robota
- referování robota
- změna reference
- výměna součástí robota
- krmení robota odlitky (80% činnosti)
- v začátcích tě v tom nenecháme, ale nejdříve ti vše ukážeme a naučíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástupní mzda: 26 635 Kč + další navyšování po zkušební době
Osobní ohodnocení: 1 500 Kč
Příplatek za noční směnu: 10 % průměrného výdělku (1 074Kč/měsíc)
Příplatek za práci přesčas: 25 % průměrného výdělku
Příplatek za ztížené pracovní prostředí (1 074Kč/měsíc)
Čtvrtletní bonusy
Odměny za doporučení pracovníka 5 000 Kč
5 týdnů dovolené
Multisport kartu
Dotované obědy (na výběr ze sedmi jídel)
Kariérní postup pro šikovné pracovníky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

- Distribuci tekutého kovu
- Provádění oprav a výměn výdusek/vyzdívek
- Provádění očkování a modifikace
- Vedení příslušných záznamů, technické a provozní dokumentace

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4454409  Datum zveřejnění: 26.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc