Účetní

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetnictví Vám není cizí a jste týmovým hráčem?

Potom jste tady správně!

Ve spolupráci s inovativní společností zaměřující se na výrobu a prodej hledáme účetní (m/ž), který/á obohatí stávající tým.

na pozici vás čeká:

- vedení evidence a záznamů v souladu s interními předpisy účetního oddělení
- účtování vybraných účetních operací v rámci finančního účetnictví dle interních směrnic a procesů
- participace na zpracování roční účetní závěrky
- zpracování tuzemských a zahraničních přijatých faktur
- fakturace režijních faktur
- udržování kontaktů s interními i externími zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- home office
- Multisport karta
- příspěvek na stravné až 1 700 Kč / měsíc
- Flexi Pass (měsíční odměna za přítomnost ve výši 1 000 Kč)
- jazykové kurzy angličtiny zdarma v pracovní době
- odměna za doporučení nového zaměstnance
- příspěvek na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Více informací sdělím emailově nebo telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání s maturitou
- komunikativní znalost AJ
- zkušenost s účetnictvím (znalost daňových a účetních předpisů)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4457498  Datum zveřejnění: 1.11.2022