Kontrolor kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 6, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• podpora kvality u zákazníků a dodavatelů
• zodpovídat za korespondenci se zákazníky a dodavateli.
• analyzovat hlavní příčiny závad projednáním s dodavateli a provádět jejich analýzu.
• navštěvovat zákazníky a dodavatele a jednat s nimi o otázkách kvality.
• navštěvovat náš sklad a vyhodnocovat stav kvality dovážených výrobků z Asie.
• vypracovat a řídit plán třídění pro vadné výrobky
• schvalovat příchozí díly potvrzením specifikací a vyřazováním a vracení nepřijatelných dílů.
• vyvíjet a podporovat zahájené projekty, ekologických a dalších dokumentů požadovaných zákazníky, vyhodnocování výrobních procesů atd.
• technická diskuse se zákazníkem a dodavatelem o proveditelnosti výrobních a kvalitativních požadavků.
• zlepšení výrobního procesu prostřednictvím technického poradenství dodavatelů.
• zajištění vedení a řízení oddělení kvality dodavatele.
• hodnocení a audit dodavatelů.
• spolupráce s obchodním manažerem / obchodním inženýrem při podpoře nových obchodů.
• zodpovědnost za řízení našeho provozu podle normy ISO 9001.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• roční bonusy
• stravenky
• flexibilní pracovní doba
• firemní mobil a notebook
• částečný HO

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Firma se zabývá distribucí produktů v oblasti automotive, telekomunikace a elektroniky, které rozesílá po celém světě, především pak do japonských mezinárodních organizací

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Logistika, Kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Kvalita, Management kvality

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost a zkušenosti se systémy řízení jakosti (např.: IATF16949 / ISO9001 / VDA)
• znalost požadavků na dokumentaci PPAP (kontrolní plán, FMEA, kontrolní zpráva, studie způsobilosti a měření a vývoj atd.)
• znalost používání měřící zařízení, jako je mikrometr, tvrdoměr, projektor, souřadnicový měřicí přístroj atd.
• dobrá znalost mechanické konstrukce, porozumění geometrickým prvkům tolerancí (např.: soustřednost a kolmost), schopnost porozumět výkresům.
• zkušenosti s výrobním procesem (např.: proces lisování, obrábění, kování, atd.)
• schopnost řešit problémy s využitím 5WHY, Ishikawa- metody, Paretova diagramu, histogramu atd.
• AJ a ČJ na úrovni min. B2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme globální lídr a dvojka na českém trhu poskytovatelů personálních služeb. Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Nabízíme vám práci na trvalé i krátkodobé úvazky a brigády.

Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Naši profesionálové jsou vám k dispozici na 8 pobočkách a 16 inhouse pracovištích po celé České republice. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Anežka Nosková
Tel.: +420605796928
E-mail: poslat životopis
ID: 4459914  Datum zveřejnění: 4.11.2022