Reagujte bez životopisu

Elektronik/Elektrikář (m/ž) až 37 000 Kč v základu, i pro absolventy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 37 000 Kč/měsíc- adekvátní mzdové ohodnocení až 37 000 Kč hrubého v základu - nadstandardní příplatky za směnnost, přesčas - bonusy a prémie za výkon - práci na 3 směnný provoz od po-pá - smlouvu rovnou do kmene společnosti - dovolenou navíc a dny volna nad zákonný rámec při významných životních událostech - příspěvek na dojíždění do zaměstnání - obědy za 27 - 30 Kč - volání a SMS zdarma v rámci rodiny - práci v moderním prostředí a se špičkovou technikou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti na pozici elektronik/elektrikář anebo jste vyučen v daném oboru? Chcete si vydělat až 37 000 Kč hrubého v základu a mít vyšší příplatky za 3 směnný provoz a případný přesčas? Pro společnost v automotive v Novém Jičíně hledáme právě vás!
Náplň práce
- plánované preventivní údržby svěřených zařízení
- nárazové opravy svěřených zařízení a k tomu adekvátní záznamy do systému
- zapojování elektronických zařízení a řídících systémů
- zodpovídá za údržbu softwarů, jejich zálohování a aktualizace
- přichází s návrhy na technická zlepšení v oblasti průmyslové automatizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- adekvátní mzdové ohodnocení až 37 000 Kč hrubého v základu
- nadstandardní příplatky za směnnost, přesčas
- bonusy a prémie za výkon
- práci na 3 směnný provoz od po-pá
- smlouvu rovnou do kmene společnosti
- dovolenou navíc a dny volna nad zákonný rámec při významných životních událostech
- příspěvek na dojíždění do zaměstnání
- obědy za 27 - 30 Kč
- volání a SMS zdarma v rámci rodiny
- práci v moderním prostředí a se špičkovou technikou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti automotive v Novém Jičíně hledáme kandidáty na pozici Elektrikář/elektronik.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

automobilový průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ v oboru elektronik
- s platnou vyhláškou 50/78 Sb. § 6,7
- znalost programu Simatic S7, Allen Bradley, Fanuc, Mitsubishi - velkou výhodou
- znalost průmyslových senzorů a čidel
- znalost PLC systémů a frekvenčních měničů
- znalost anglického jazyka výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- samostatného a zodpovědného zaměstnance
- ochotu pracovat na 3 směnný provoz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4460976  Datum zveřejnění: 2.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc