Specialista/specialistka online map s francouzštinou

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
Od 34 000 Kč/měsícvýkonnostní bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

máte rádi mapy? Chtěli byste v práci používat angličtinu a francouzštinu? Pak se neváhejte přihlásit, protože náš klient Vám nabídne flexibilní pracovní dobu, v případě zájmu i zkrácený úvazek a možnost práce z domova v rámci ČR.

náplň práce:
• přijímat požadavky a podněty od uživatelů na úpravu informací o různých místech
• analyzovat tyto požadavky
• ověřovat, zda jsou údaje aktuální
• upravovat mapy
• starat se o interní a externí komunikaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pružná pracovní dobu (bez tzv. core time), takže můžete pracovat ráno, odpoledne, večer, nebo třeba v noci, zkrátka, jak se vám to hodí
• možnost částečného úvazku
• 5 týdnů dovolené
• prémie za dobrý výkon
• příspěvěk na stravování
• multisport karta
• smlouva na dobu neurčitou
• home-office v rámci ČR

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Mezinárodní společnost poskytující outsourcingové služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• angličtina i francouzština na úrovni min. B2
• analytické myšlení
• předchozí zkušenost se zákaznickým servisem nebo podobnou prací je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4461908  Datum zveřejnění: 7.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc