Servisní technik

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte pracovní pozici při které můžete procestovat Evropu? Máte technické znalosti a domluvíte se anglicky?

Pak už dál nehledejte!

Společnost zabývající se výrobou ekologické energie hledá do svého týmu nového kolegu (m/ž) na pozici servisního technika.

co vás čeká:

- starost o produkt po celou dobu jeho životnosti (údržba, opravy)
- příprava a plánování servisních potřeb
- organizace materiálů, pracovní síly, ubytování, pronájmu vybavení...
- realizace oprav a údržby u zákazníků v zahraničí (zejména střední a
východní Evropa, Finsko, Portugalsko..)
- dohled nad servisními  zásahy ve spolupráci se subdodavateli
- tvorba reportů z návštěv u zákazníků
- kontrola opatření v oblasti zdraví, bezpečnosti a ochrany životního prostředí

co vám nabídneme:

- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- kapesné a diety během pobytu v zahraničí
- firemní automobil i pro soukromé účely
- mobilní telefon, notebook
- občerstvení na pracovišti, bar
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- příspěvek na sport a kulturu
- možnost poznat kus světa na zahraničních pracovních cestách
- moderní pracovní prostření

co od vás očekáváme:

- elektrotechnické nebo strojní vzdělání
- zkušenosti v oblasti technických služeb nebo realizace projektů na
stavbě
- komunikativní angličtinu
- ochota cestovat (průměrně 10 dní v měsíci)

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

T: +420 605 519 747, [email protected]

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Společnost zabývající se výrobou ekologické energie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4462330  Datum zveřejnění: 8.11.2022