Specialista automatizace

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci v oblasti automatizace a není Vám cizí elektronické projektování? Domluvíte se anglicky a rádi občas v práci vycestujete?

Pak už dál nehledejte!

Společnost zabývající se výrobou ekologické energie hledá do svého týmu nového kolegu (m/ž) na pozici specialisty automatizace.

co vás na pozici čeká:

- odpovědnost za automatizaci svěřeného projektu
- spolupráce s konstruktérem a projektovým manažerem na návrhu
procesu a regulací zařízení na výrobu energie
- plánování elektrických výkresů a programů PLC
- správa nabídek dodavatelů
- vyřizování dotazů od zákazníků a projektového tým pro všechna
témata související s automatizací
- organizace analýz rizik a bezpečnosti
- pomoc při zpracování projektové dokumentace související s
automatizací
- asistence na dálku kolegům na stavbě při uvádění projektu do
provozu
- občasné cestování za zákazníky (cca 3 dny měsíci)

co vám nabídneme:

- flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- mobilní telefon, notebook
- občerstvení na pracovišti, bar
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- příspěvek na sport a kulturu
- vzdělávací kurzy
- moderní pracovní prostření

co od vás očekáváme:

- vzdělání v oboru elektrotechniky, elektromechaniky nebo
automatizace
- znalosti v oblasti elektrotechnického projektování - Eplan
- znalost nástojů - PLC ( Siemens S7, TIA Portal a/nebo Rockwell ),
programů SCADA ( WINCC, Intouch )
- pokročilou angličtinu

jak se přihlásit:

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

T: +420 605 519 747, [email protected]

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

viz. inzerát

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Společnost zabývající se výrobou ekologické energie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4462348  Datum zveřejnění: 8.11.2022