Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor elektrovýroby, 1 - 2 směny (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nové sady 988/2, Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednoduché montážní práce na mechanických částech rozváděčů
- orientace v technické dokumentaci, montáž dle plánku
- více volných pozic – různé náplně práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v moderní a stabilní společnosti na 2 směny
- základní mzda dle zkušeností
- osobní ohodnocení 10 %, prémie až 20 %
- příspěvek na dopravu 600 až 1500 Kč pro mimobrněnské
- možnost navýšení mzdy po zkušební době
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v závodní jídelně za symbolickou cenu
- perfektní dostupnost MHD

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Je pro Vás zajímavá velká a stabilní společnost? Hledáte rozmanitou práci? Aktuálně hledáme šikovné pracovníky na montáž rozvaděčů. Více volných pozic, různé náplně práce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- schopnost pracovat podle zadaných úkolů
- týmového ducha
- pracovitost
- zkušenost z výroby výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4462837  Datum zveřejnění: 1.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc