Digital design engineer (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Vídeňská, Brno-jih, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se podílet na zavedení nové technologie výroby polovodičových desek do provozu? Máš technické myšlení, nechybí ti týmový duch a chuť zaměřit se na neustálé zlepšování procesu ve spolupráci s kolegy výzkumu a vývoje? V současné době rozšiřujeme tým Digital Design v Brně. Hledáme kandidáty se zkušenostmi, ale dáme příležitost i motivovanému absolventovi.

Central IP tým je zodpovědný za návrh, verifikaci a podporu vícenásobně použitelných bloků, které jsou následně použity pro ASIC a ASSP integrované obvody.

Co obnáší každodenní pracovní nasazení ?
společně s kolegy se zaměříš na digitální návrhy a verifikaci IP bloků a integrovaných obvodů
Tvá práce bude zahrnovat programování skriptů pro vývoj digitálních IP bloků

Zaměstnanecké výhody, benefity

řádná dovolená – 5 týdnů dovolené ročně
mimořádné placené volno – Sick Days – 3 dny placeného volna pro náhlá onemocnění nebo regeneraci
mimořádné placené volno – Bridge Days – placené dny volna za dny státních svátků, které v daném roce připadnou na sobotu nebo neděli (obvykle 2-4 dny ročně)
volná pracovní doba
kratší pracovní týden – 37,5 hodiny týdně, v 7,5hod. směnách
možnost práce z domu (homeworking) – platí pro nevýrobní zaměstnance
roční bonus – dle hospodářských výsledků, max. 12,5 % ze mzdy
příspěvek na dopravu – dle vzdálenosti a počtu směn, 4 200 Kč pro nesměnující zaměstnance
finanční podpora v době nemoci – doplatek do výše 80 % čistého příjmu v období prvního 1/2 roku nemoci a do výše 50 % v dalším 1/2 roce nemoci
příspěvek na stravování – 80 Kč pro 7,5hod. směnu
příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění – 2násobek příspěvku zaměstnance, nejvýše 6 % ze mzdy, po 6 měsících od nástupu
příspěvek na pořízení vlastního bydlení až do výše 1 700 Kč měsíčně, po dobu maximálně 20 let
jednorázová podpora na pořízení vlastního bydlení formou půjčky – nevratná bezúročná půjčka až do výše 100 000 Kč
úhrada části nájemného při stěhování (relokaci) – úhrada části nájemného, nejvýše 4500 – 6750 Kč měsíčně
Edenred Benefits Card – příspěvky na volnočasové aktivity
zvýhodněné telekomunikační služby – až 4 telefonní čísla se zvýhodněným voláním v síti T-mobile
příspěvek zaměstnavatele na dětskou rekreaci a tábory – 1 500 Kč za rok na každé dítě zaměstnance ve věku 6 -15 let
odměny při pracovních a životních (50 let) výročích a při odchodu do důchodu
dobrovolnický den – 1 den placeného volna ročně na dobrovolnické aktivity
podpora dalšího vzdělávání zaměstnanců – odborná školení, firemní kurzy angličtiny
Family Day a další volnočasové aktivity pro zaměstnance a jejich rodiny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Náš klient je nadnárodní výrobce a dodavatel polovodičů a integrovaných obvodů. Navrhuje a vyrábí hlavně prvky pro managment napájecí a signální aplikace, logické, diskrétní prvky a zařízení dle individuálních požadavků zákazníka.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

elektro/informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Field-programmable Gate Array (FPGA) - Mírně pokročilý
ASIC - Mírně pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4471045  Datum zveřejnění: 22.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc