Accounts Payable

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás finance? Právě jste dostudovali nebo dokonce už nějakou zkušenost s financemi máte? Pak pojďte pracovat do stabilní mezinárodní společnosti, kde budete mít i skvělou příležitost karierního růstu. Náš klient je předním poskytovatelem outsourcingových služeb po celém světě.

jaká je náplň práce
• účtování faktur v systému SAP
• rekonciliace účtů dodavatelů
• rekonciliace GRIR (přijaté zboží - přijaté faktury)
• komunikace s obchodními partnery a dodavateli
• řešení problémů v procesu účtování faktur
• podílení se na projektech automatizace a digitalizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobá a stabilní spolupráce
• výkonnostní bonus
• finanční ohodnocení za doporučení vašich přátel a známých
• příspěvek na stravování
• multisport karta
• systém kafetérie s benefit kartou
• organizovaná školení během prvních týdnů a další kurzy zvyšování kvalifikace (online, s našimi odborníky)
• 25 dní dovolené
• nové kanceláře s hernou, tichou zónou, kuchyňkami i terasou
• dny s finanční náhradou za práci v době českých státních svátků
• relokační balíček
• asistenční služby pro expaty
• teambuildingové aktivity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost poskytující outsourcingové služby klientům z celého světa

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• alespoň středně pokročilá úroveň angličtiny (písemná i mluvená)
• základní finanční background (škola nebo zkušenosti)
• znalost SAP je výhodou
• zkušenosti v oblasti financí nebo v příbuzných oborech je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4473293  Datum zveřejnění: 25.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc