Plánovač výroby

Randstad HR Solutions s.r.o.

Drásov, Česko, Brno - venkov - Drásov (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kapacitní plánování zakázek a jejich koordinaci ve výrobě
• spoluúčast na projektech v mezinárodních projektových týmech
• spoluúčast na transferech výroby ze zahraničí
• spolupráce a komunikace s kolegy napříč firmou
• tvorbě analýz a přípravě reportů
• simulace kapacitních potřeb strojů a lidských zdrojů
• optimalizace interních logistických procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní/životní připojištění
• závodní stravování za zvýhodněnou cenu
• flexibilní pracovní doba s možností homeoffice
• příspěvek na zdraví a volnočasové aktivity (Benefit plus)
• akciový program pro zaměstnance
• program slev pro zaměstnance (O2, T-mobile, Opel, KFC,…)
• firemní jazykové vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Náš klient vyvíjí a vyrábí elektrické motory a generátory vysokých výkonů na míru zákazníkům z celého světa. Úkolem týmu je plánování a termínová koordinace výroby od prvotního zpracování materiálu až po finální montáž jednotlivých zakázek.
Hledáme kolegu, kterého baví akční a různorodá práce při které se potká s celou řadou unikátních výrobních technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Výroba, Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
• zkušenost z oblasti výroby
• anglický jazyk na úrovni B1, češtinu B2
• znalost práce s MS Excel, znalost SAP výhodou
• organizační schopnosti, schopnost pracovat samostatně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4475421  Datum zveřejnění: 30.11.2022