Reagujte bez životopisu

Řidič/ka vozu (sk. C nebo E) - zimní údržba

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Moravský Krumlov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řidič vozidla pro zimní údržbu komunikací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání přímo do kmene společnosti
- pouze na ranní směnu
- moderní auto Mercedes
- 4 týdny dovolené + 2 dny sick day
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- flexi pas až 1 000 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Aktuálně hledáme řidiče a řidičky v Moravském Krumlově. Nástup přímo do společnosti. Pouze ranní směna. V případě zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- řidičský průkaz sk. C (nebo E)
- spolehlivost
- chuť do práce
- průkaz ADR výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4491451  Datum zveřejnění: 29.12.2022