Technolog lakovny (m/ž) s příspěvkem na dopravu!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Mošnov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte předchozí zkušenost na oddělení lakovny a hledáte zaměstnavatele s dlouholetou tradicí?

Zašlete nám svůj životopis!

Pro výrobní společnost zabývající se technologickým posunem, dodavatelem světových výrobců automobilů, hledáme technologa lakovny (m/ž).

Na pozici Vás čeká:

- řešení technologických i kvalitativních problémů
- zvyšování produktivity a minimalizování prostojů lakovací linky
- tvorba technologických postupů, předpisů a jejich aktualizace
- kontrola dokumentace zaváděné do výrobního procesu
- navrhování možností úspor materiálů a energií
- spolupráce s nákupčím

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba (pevné jádro 9:00-13:00)
- příspěvek na dopravu 2,4 Kč/1 km
- flexipass karta
- multisport karta
- věrnostní bonusy ve výši 5.000, 8.000 a 10.000 Kč
- roční a pololetní odměny
- příspěvek na závodní stravování
- jazykové a vzdělávací kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Více informací o klientovi Vám sdělím telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického typu
- zkušenost s výrobními technologiemi
- komunikativní znalost AJ
- řidičský průkaz sk. B
- zkušenost na podobné pozici výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4495561  Datum zveřejnění: 9.2.2023