IT Architekt/ka pro velkoobchod a logistiku

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
75 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se stát součástí společnosti, která je jedním z největších hráčů v českém průmyslu? Náš klient je jediným zpracovatelem ropy v ČR. Dále se zabývají výrobou pohonných hmot a petrochemických produktů. Ve svém oboru jsou významným hráčem nejen v ČR, ale i ve střední a východní Evropě.

Co bude vaší náplní práce?

-V rámci své pozice budete navrhovat architekturu a integraci IT aplikací s ohledem na požadavky IT standardů PKN, IT security a infrastruktury.
-Spolupracovat s IT securitou a IT infrastrukturou při řešení standardů zabezpečení.
-Analyzovat výstupy z penetračního testování a navrhovat řešení nálezů.
-Definovat zadání pro nastavení firewallů, proxy a dalších security nástrojů.
-Koordinovat externí 3. úrovně podpory IT systémů za danou oblast.
-Připravovat, implementovat a testovat DRP.
-Budete spolupracovat v rámci projektových týmů, analyzovat požadavky v oblasti velkoobchod a logistika, vytvářet zadání pro jejich implementaci v IT systémech, podporovat testování a zavádění do provozu.
-Vytvářet koncepci rozvoje za danou část IT landscapu.
-Připravovat metodiky, manuály a další podpůrné dokumenty.
-Dále budete dohlížet na dodržováním ITIL procesů ve svěřené oblasti, zajišťovat metodickou podporu klíčových uživatelů a školení koncových uživatelů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Osobní roční bonus a další 130% bonus ze základní mzdy (13. a 14. plat),
-sleva na pohonné hmoty
-poukazy do kina Premiere Cinemas (Teplice, Praha, Olomouc),
-odměna za doporučení nového zaměstnance 20 000 Kč,
-příspěvek až 7 000 Kč na jedno dítě na dětskou rekreaci, 110 Kč stravenka/denně,
-Multisport karta jen za 250,- Kč,
-5 týdnů dovolené,
-příspěvek na penzijní a životní pojištění,
-Edenred Benefits,
-permanentní vstupenky do zoo,
-vstupenky na hokej a do Aquapalace v Praze.
-Bonus při narození dítěte 20 000 Kč a řada dalších skvělých benefitů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

stabilní firma s tradicí, možnost práce z Litvínova Kralup nad Vltavou nebo Prahy, exkluzivní benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

IT Architekt

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Zkušenosti s integracemi včetně aplikační integrace.
-Znalost architektonických rámců.
-Orientace v principech REST, SOAP API, WSDL, EDI.
-Relevantní zkušenosti v oblasti IT bezpečnosti.
-Orientaci v dané legislativě a normách.
-Znalostmi v oblasti aplikační bezpečnosti, bezpečnosti sítí a firewallů.
-Zkušenost s IT systémy v oblasti logistiky ve výrobním sektoru je výhodou.
-Předchozí praxi s řízením IT dodavatelů a znalost souvisejících procesů.
-Dobrou průřezovou orientaci v IT problematice.
-Zkušenosti se základy programováním.
-Schopnost pracovat a komunikovat s klíčovými zainteresovanými stranami a plánovat vnitřní zdroje.
-Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4496544  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 75 000 Kč/měsíc