Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Technik, ranní směna, nástup do kmene, bonus 40 000 Kč (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- diagnostika desek plošných spojů
- opravy a testování plošných spojů
- pájení SMD a THT komponentů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup přímo do kmene společnosti na HPP
- mzdové ohodnocení dle zkušeností od 27 000 Kč
- nástupní bonus 40 000 Kč (po 6 měsících)
- flexibilní začátek pracovní doby
- možnost kariérního růstu
- dovolená 25 dnů
- po zkušební době 1 sick day
- příspěvek 300 Kč/měsíc na benefitní kartu
- stravenkový paušál 100 Kč
- kantýna s možností obědů ale i snídaní
- firemní školka
- firemní akce a teambuildingy
- firemní posilovna a hodiny jógy na pracovišti
- narozeninový příspěvek 500 Kč na benefitní kartu
-kurzy angličtiny na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Baví tě práce s elektronikou a hledáš práci s možností kariérního růstu? Obsazujeme pozici technika s nástupem přímo do kmene společnosti. Pozice je vhodná pro zkušené, ale i pro čerstvé absolventy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá orientace v elektronických schématech a komponentech
- dobrá znalost PC
- zkušenost s pájením

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4498521  Datum zveřejnění: 1.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc