Operátor/seřizovač ve výrobě (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Vás 5 týdnů dovolené, pestrá škála bonusů a práce pro nadnárodní společnost? A uvítáte práci na směny?

Do výrobní společnosti v Hradci Králové hledáme nové kolegy do týmu, kteří chtějí pracovat ve třísměnném provozu, nebojí se technologií a chtějí získat stabilní a perspektivní práci přímo do kmene!

Náplň práce:
- práce na 3 linkách
- kontrola, nastavení a seřízení linek
- kontrola výrobního procesu mezi jednotlivými linkami, které na sebe navazují
- testování vyrobeného materiálu (sendvičové panely)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dní dovolené
- roční bonus dle výsledků firmy
- dotované závodní stravování
- stravenky při nočních a víkendových směnách
- občerstvení na pracovišti
- vzdělávací kurzy
- možnost také jazykových kurzů dle pracovní pozice
- Cafeteria
- příspěvky na volný čas/sport/kulturu
- kariérní příležitost v úspěšné nadnárodní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Z malé rodinné firmy v Irsku se stal nyní celosvětový lídr v oblasti sendvičových panelů, izolací a obvodových plášťů budov. Společnost působí ve více jak 70 zemích a má více než 19 tisíc zaměstnanců!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

technický

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. vzdělání s výučním listem v technickém oboru
- ochotu pracovat 12 hod směny (6:00-18:00 a 18:00-6:00)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4503456  Datum zveřejnění: 18.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc