Servisní technik

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte pracovní pozici při které můžete procestovat Evropu? Máte technické znalosti a domluvíte se anglicky?

Pak už dál nehledejte!

Společnost zabývající se výrobou ekologické energie hledá do svého týmu nového kolegu (m/ž) na pozici servisního technika.

co vás na pozici čeká:

- starost o produkt po celou dobu jeho životnosti (údržba, opravy)
- příprava a plánování servisních potřeb
- organizace materiálů, pracovní síly, ubytování, pronájmu vybavení...
- realizace oprav a údržby u zákazníků v zahraničí (zejména střední a
východní Evropa, Finsko, Portugalsko..)
- dohled nad servisními zásahy ve spolupráci se subdodavateli
- tvorba reportů z návštěv u zákazníků
- kontrola opatření v oblasti zdraví, bezpečnosti a ochrany životního
prostředí

co vám nabídneme:

- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- kapesné a diety během pobytu v zahraničí
- firemní automobil i pro soukromé účely
- mobilní telefon, notebook
- občerstvení na pracovišti, bar
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- příspěvek na sport a kulturu
- možnost poznat kus světa na zahraničních pracovních cestách
- moderní pracovní prostření

co od vás očekáváme:

- elektrotechnické nebo strojní vzdělání
- zkušenosti v oblasti technických služeb nebo realizace projektů na
stavbě
- komunikativní angličtinu
- ochota cestovat (průměrně 10 dní v měsíci)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4509134  Datum zveřejnění: 27.1.2023