Own retail manager

Randstad HR Solutions s.r.o.

Bratislavský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• dohled nad 3 showroomy v Brně, Praze a Bratislavě
• vedení týmů a Store managerů v Praze a Bratislavě
• budete zodpovědní za brněnské Experience Center jako Store Manager
• školení a neustálé zvyšování kompetencí v podřízeném týmu
• podpora náboru zaměstnanců v případě potřeby
• analýza KPI a implementace akčních plánů s cílem dosažení stanovených prodejních cílů
• budování dlouhodobých vztahů se zákazníky a partnery
• zodpovědnost za dostupnost informačních materiálů pro zákazníky
• odpovědnost za organizaci školení, seminářů a akcí pro zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• služební automobil (i k soukr. účelům)
• slevy na firemní produkty
• 25 dní dovolené
• příspěvek na stravování
• bonus za doporučení nového kolegy (do týmu v CZ i SK)
• příspěvky na životní pojištění
• příspěvky na penzijní připojištění
• teambuildingy, večeře a další týmové akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Náš klient patří mezi nejvýznamnější výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost a průmyslové využití.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Obchodní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenosti na obdobné pozici
• praxe ve společnosti s prémiovými značkami nebo v odvětví spotřebního zboží, výhodou
• zkušenosti s vedením lidí
• AJ na úrovni min. B2
• výborné prezentační dovednosti (budete reprezentovat naši značku)
• ochota cestovat (po ČR a na SK)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4517136  Datum zveřejnění: 9.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.