Facility manager

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Drásov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• budete mít na starosti analýzu a implementaci automatizace a digitalizace procesů na oddělení Facility Managementu
• implementace digitalizace oprav a predikce poruch
• metodicky řídit pracovníky údržby
• zodpovídat za stav svěřeného strojního zařízení
• zpracovávat harmonogram preventivních prohlídek strojů a sledovat jejich dodržování
• zpracovávat kompletní podklady pro celkovou přípravu oprav strojů a zařízení, včetně zajištění náhradních dílů
• úzce spolupracovat při investicích do modernizace nebo celkové obměny strojního zařízení
• komunikovat se zástupci výroby, určovat priority oprav, v případě potřeby domlouvat servis externích firem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 5 týdnů dovolené
• zkr. pracovní dobu
• příspěvek na stravování a zavodní jídelnu
• příspěvek na volnočasové a zdravotní aktivity
• příspěvek na penzijní pojištění
• odměnu za doporučení nového zaměstnance
• sleva na pobyt ve firemní rekreačním středisku
• sportovní a kulturní akce
• Multisport karta

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Náš klient se zabývá vývojem, výrobou a prodejem mj. synchronních generátorů a synchronních motorů a patří mezi nejstabilnější firmy v regionu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•zkušenost s vedením údržby ve výrobním závodě
• zkušenost se zaváděním digitalizace
• všeobecná orientace v oboru strojírenství
• zkušenost s vedením lidí
• znalost MS Office
• AJ na úrovni min. B1
• znalost hydraulických a pneumatických systémů, výhodou
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4521101  Datum zveřejnění: 15.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.