Reagujte bez životopisu

Obsluha cnc, 2 směny, mzda 28 - 40 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Baška, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyznáte se v obsluze, seřizování CNC, soustruhu, frézky? Chcete si vydělat až 40 000 Kč, pracovat na 2 směny a mít možnost individuálního přizpůsobení pracovní doby? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- samostatné seřizování stroje
- drobné úpravy programu
- měření, různorodá malosériová výroba

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 28 000 – 40 000 Kč (dle zkušeností)
- náborový příspěvek (vyplacený po zkušební době)
- pouze dvousměnný provoz (možnost individuálního přizpůsobení)
- stravenkový paušál
- příspěvek na kulturu nebo sport
- docházkový bonus
- možnost zdravotního, právního a ekonomického poradenství
- zvýhodněné telefonní a bankovní tarify
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro strojírenskou firmu, předního výrobce ozubení hledáme právě vás!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4523012  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc