Specialista zákaznického servisu s francouzštinou

Randstad HR Solutions s.r.o.

Florenc, Praha, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staň se součástí mezinárodní společnosti poskytující zákaznický servis pro světové aerolinky. Tvým každodenním úkolem bude uspokojovat požadavky zákazníků týkající se věrnostních programů, rezervace letenek, B2B aktivit, sociálních médií, reklamací po letu a dalších souvisejících témat.

Přidej se k nám a staň se Specialistou zákaznického servisu s denním užitím francouzštiny! Jsme mezinárodní společnost, využiješ u nás i anglický jazyk.

Tvoje nová role bude zahrnovat:

  • Vyřizování požadavků zákazníků po telefonu i e-mailem

  • Poskytování špičkových služeb našim zákazníkům ve vybraných jazycích

  • Poskytování dalších informací týkajících se kompenzací, doplňkových služeb a podobně

  • Zajišťování perfektního servisu pro cestující před letem a po letu

  • Navazování a řízení pozitivních vztahů se zákazníky i spolupracovníky a nadřízenými

  • Spolupráce s dalšími odděleními/subjekty z celého světa

  • Udržování rezervačních a dalších souvisejících systémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • Cestovní fond: až 12 000 Kč ročně na letenky pro Vás a Vaši rodinu či přátele

  • Volný čas: až 6 000 Kč ročně na sportovní aktivity/odpočinek/jazykové kurzy

  • Stravenky v hodnotě 130 Kč na pracovní den po zkušební době

  • Zvýhodněné letenky se společností Air France (po odpracování 12 měsíců)

  • 3 dny volna navíc - dohromady 23 dní (uplatňováno poměrně každý rok)

  • Soukromá zdravotní asistence ulékaře.cz pro vás a vaše blízké

  • Multikulturní tým lidí z celého světa

  • Placené školení a bezplatný rozvoj

  • Možnost práce z domova (po minimálně 3 měsících, dle výsledků)

  • Možnost práce ze zahraničí v rámci schengenského prostoru (maximálně 30 dní v kalendářním roce dle interních pravidel)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • Pokročilá úroveň německého jazyka (C1)

  • Pokročilá úroveň anglického jazyka pro interní komunikaci

  • Ochota komunikovat a pomáhat zákazníkům

  • Profesionalita, přesnost, dochvilnost, zodpovědnost a týmový duch

  • Předchozí zkušenosti v oblasti zákaznického servisu jsou výhodou, ale nejsou nutné

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců