Operátor/ka soustruhu - mzda až 36.000 Kč, nástupní bonus 50.000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Drásov, Brno - venkov - Drásov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste manuálně zručný/á a hledáte opravdu dobrou práci v přátelském kolektivu? Máte zkušenosti s obsluhou konvenčních obráběcích strojů, které byste rádi zúročili ve společnosti, kde Vás dokážou vážit a nabídnou Vám 50.000 Kč za to, že se přidáte do týmu obrobny? Pak čtěte dál...

Pro pobočku významné mezinárodní strojírenské společnosti sídlící na tišnovsku nyní hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Obsluha soustruhu přímo do kmene společnosti.

Co Vás čeká:

  • obsluha klasického hrotového soustruhu

  • práce s jeřábem

  • další činnosti dle pokynů nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • mzda až 36.000 Kč (+navýšení po zaučení)

  • nástupní bonus 50.000 Kč

  • nástup do kmene společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu a jídelnu uvnitř závodu

  • čisté, klimatizované a moderní prostředí společnosti

  • příplatky za směnnost, přesčas, víkend, svátek (nad zákonné minimum)

  • 1.400 Kč na penzijní pojištění

  • 10.000 Kč ročně na volnočasové aktivity

  • zvýhodněný tarif

  • Multisport karta

  • odměnu za doporučení nového kolegy/kolegyně

  • a mnoho dalšího

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • středoškolské vzdělání/vyučení v oboru výhodou

  • praxi s obsluhou konvenčních obráběcích strojů

  • zkušenosti s obráběním na soustruzích a frézkách

  • manuální zručnost a chuť učit se novým věcem

  • zodpovědný přístup k práci

  • ochotu pracovat ve 2 směnném nebo nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců