Operátor/ka v čokoládovně - Plzeň

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Koterovská, Plzeň
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 31 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte pracovní místo v menší firmě, která je rodinná, přátelská s mladým kolektivem? Tak právě pro Vás máme v nově rozjíždějící firmě, kde se vyrábí ECO čokoláda, místo operátora/ky ve výrobě.

Nástup přímo do kmene společnosti s nástupní mzdou  30.000 Kč/měs.

Co bude Vaší náplní práce:

  • Zpracování našich přírodních surovin do lahodného kakaa

  • Práce se zajímavými provozními jednotkami, jako jsou válcové mlýnky

  • příjem, kontrola a odběr vzorků surovin

  • Okamžité hlášení jakýchkoli závad

  • Udržování čistého, organizovaného a bezpečného pracovního prostoru

  • Příprava surovin pro šarže v souladu se specifikací zakázky a požadavky na bezpečnost potravin.

  • Pomáhat plynulému chodu výrobní linky plnění dalších souvisejících úkolů podle zadání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • dlouhodobá spolupráce (nástup přímo do firmy)

  • smlouva na neurčito

  • pouze jedna směna

  • benefity

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • zodpovědnost, spolehlivost

  • manuální zručnost

  • aktivní přístup k práci

  • schopnost učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců