Team leader zákaznické kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

    Máte zkušenost v oblasti zákaznické kvality?

    Chcete využívat angličtinu na denní bázi?

    Pak hledáme právě Vás!

    Pro našeho klienta, americkou výrobní společnosti v oblasti automotive, hledáme šikovného kandidáta (m/ž), který doplní řady jejich týmu na pozici Team leadera zákaznické kvality.

    na pozici Vás čeká

    • koordinace 4 členného týmu

    • komunikace se zákazníky a napříč firmou

    • řešení zákaznických reklamací

    • příprava PPAP dokumentace pro nové produkty

    • účast na tvorbě FMEA

    • příprava a účast na auditech

    Zaměstnanecké výhody, benefity

      co vám nabídneme

    • smlouva na dobu neurčitou

    • flexibilní pracovní doba (jádro 9:00 - 14:30)

    • 25 dní dovolené

    • 13. plat

    • roční bonus

    • příspěvek na penzijní připojištění

    • každoroční valorizace mezd

    • dotované závodní stravování (46,- Kč)

    • vzdělávací kurzy (jazykové, technické)

    • zvýhodněný tarif

    • firemní akce

    • a spousta dalších benefitů

      Společnost, pro kterou je pozice obsazována

      Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

      V případě zájmu Vám více informací ráda sdělím telefonicky na čísle: 732 382 455

      Budu se těšit, Eliška.

      Požadavky na zaměstnance

      středoškolské s maturitou

      Osobnostní předpoklady a dovednosti

        co od vás očekáváme

        • VŠ / SŠ vzdělání technického směru

        • komunikativní znalost AJ (denní komunikace)

        • zkušenost s vedením lidí

        • znalost nástrojů kvality (8D, PPAP, FMEA)

        Inzerující společnost

        Stručná charakteristika společnosti

        Počet zaměstnanců

        150-199 zaměstnanců