Inženýr zákaznické kvality - Náborový bonus 60.000 Kč!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte povědomí o nástrojích kvality a domluvíte se anglicky?
Hledáte novou příležitost v automotive?

Pak hledáme právě Vás!

Společnost působící v oblasti automotive hledá do svých výrobních týmů nové kolegy na pozice inženýra zákaznické kvality (m/ž).

co vás na pozici čeká:

- komunikace se zákazníky - přední světoví výrobci automobilů
- systematické řešení zákaznických reklamací
- práce s nástroji kvality (8D, 5Why, PPAP, APQP...)
- zajišťování úkolů procesní kvality na svěřeném úseku
- spolupráce s výrobním týmem, jehož je tato pozice součástí
- spolupráce s ostatními odděleními (analýza, údržba, metrologie, dodavatelská kvalita…)
- účast na interních a zákaznických auditech, řešení případných nálezů

co vám nabídneme:

Krom skvělého týmu kolegů a možnost opravdu kariérně vyrůst se můžete těšit také na:

- 5 týdnů dovolené
- pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9-14 hod.)
- zkrácenou pracovní dobu (37,5 hod)
- příspěvek na dopravu
- možnost relokačního balíčku pro uchazeče ze vzdálenější lokality
- dotované stravování ( polévka, hl.jídlo a salát za 25 Kč)
- odměnu před dovolenou a Vánoci
- podíl na zisku společnosti
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
- podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje
- práci v moderním pracovním prostředí, profesní růst, možnost
zahraničních stáží
- vlastního lékaře, fyzioterapeuty, psychologa
- jesle, školku, odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity
pro děti zaměstnanců – letní tábory
- odměnu za dlouholetou práci, odměny při životním jubileu a při
odchodu do důchodu
- flexibilní systém elektronických benefitů
- zvýhodněné tarify telefonování
- programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře,
cvičení, dny zdraví)
- doprava firemními autobusy do zaměstnání a zpět zdarma /z Rožnova pod Radhoštěm a Nového Jičína

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4528150  Datum zveřejnění: 2.10.2023