Projektant - měření a regulace

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Moravany, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Upredsnostňuješ malý firemný kolektív pred korporátnym prostredím, kde si len číslo v tabuľke? Sedí Ti viac predstava vlastnej kancelárie pred open-space prostredím? Chceš sa od papierov pozrieť aj na realizáciu Tvojich nákresov v projektovaných budovách a priestoroch? Tak určite neváhaj a zareaguj so životopisom. Už sa na Teba tešíme!

Náplň práce:

kreslenie technických schém a dokumentácie rozvádzačov

vypracovanie, vytvorenie schém so senzormi, ovládaním, ventilmi atp. zo zadania od kolegov

tvorenie tabuliek vstup - výstup

navrhovanie, projektovanie a dokončovanie koncových produktov TZB

komunikácia so zákazníkmi

tvorenie rozpočtov a nabídek pre klientov

spolupráca s kolegami v teréne pri realizícií projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

prostredie malej firmy - sociálne cítenie, príjemná firemná atmosféra

bonusy pri splnení projektu a individuálnych zákaziek

SickDays - 3 dni

4 týždne dovolenky, po 5 rokoch navýšenie na 5 týždňov

príspevok na dovolenku, životné poistenie a penzijné poistenie

stravné

školenia na trendy a riadiace systémy

flexibilné rozvrhnutie pracovnej doby

Informace o náboru

projektant - měření a regulace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Nosným programem naší společnosti je projekční, dodavatelská a zprostředkovatelská činnost v oboru měření a regulace. Zabýváme se automatizací budov i průmyslových celků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

ukončené SŠ vzdelanie so zameraním na elektrotechniku

vyhláška 50 §5 a vyššie

samostatnosť

reprezentatívnosť

práca s AutoCAD

ideálne skúsenosti s TZB

řidičský průkaz B - občasné výjazdy po ČR na prieskum stavby, kde uvidíte svoje návrhy z papieru v reálnom vypracovaní

spoľahlivosť a doťahovanie práce do konca

angličtina - pasívne (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců