Store manager (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Václavské náměstí, Praha 1, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staň se součástí týmu obchodního domu s módou a pracuj se světovými značkami. Společnost se zabývá dámskou a pánskou módou, dává si záležet na profesionálním zákaznickém servisu. Do svého týmu přijme kolegu na pozici Store manager

náplň práce:

  • odpovědnost za svěřené patro (dámská nebo pánská móda) obchodního domu - za prodejní plochu, sortiment i personál

  • realizace stanovených prodejních cílů

  • kompetentní nadstandardní poradenství našim zákazníkům v oblasti prémiových značek

  • reklamace, výměny zboží, příprava exportů, přeceňování

  • optimální prezentace zboží

  • výběr, vedení, hodnocení a motivace zaměstnanců

  • administrativní práce spojené s oddělením, reporting,  práce v interních PC systémech

  • spolupráce se skladem (doplňování a příprava zboží pro prodej), s oddělením pokladen a oddělením Visual Merchandising

  • spolupráce s Country Manažery a oddělením nákupu

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • plný úvazek, smlouva na rok, v případě spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou

  • bonus při splnění obchodních cílů

  • 5 týdnů dovolené

  • elektronické stravenky v hodnotě 180,- Kč, z nichž 55 % hradí zaměstnavatel

  • 2 x do roka výběr pracovního oblečení v celkové hodnotě až 30.000,- Kč

  • multisport karta

  • 50% a 20% slevu na nákup pro zaměstnance

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • zkušenosti s prací v maloobchodě (výhodou oblast fashion)

  • zkušenosti s vedením spolupracovníků

  • komunikativní znalost anglického jazyka nebo německého jazyka

  • smysl pro módu a trendy

  • dobré organizační schopnosti, samostatnost

  • zodpovědnost, svědomitost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců