Zkušební technik rozvaděčů, bez nočních, 5 týdnů dovolené (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nové sady 996/25, 602 00 Brno-střed-Staré Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zkoušení vzduchem a plynem izolovaných rozvaděčů VN dle výkresové dokumentace
- práce s měřící a zkušební technikou
- provádění zkoušek a přejímek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní mzdu od 32 000 Kč
- práci na 7,5 hodiny denně bez víkendů
- 1 nebo 2 směny dle dohody
- příplatky na odpolední směně
- skvělá dopravní dostupnost
- spoustu dalších benefitů (dotovaná jídelna, Multisport karta, příspěvek na dopravu pro mimobrněnské...)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Máte vystudovaný obor elektro a hledáte stabilní místo bez nočních směn v Brně? Hledáme vhodného technika s nástupem přímo do společnosti. Pošlete nám svůj životopis a my se Vám brzy ozveme!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4529707  Datum zveřejnění: 9.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc