Koordinátor objednávek v němčině

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledáte práci, kde využijete angličtinu i němčinu? Nemáte zatím moc zkušeností, nebo dokonce vůbec žádné? Líbila by se Vám flexibilní pracovní doba, možnost pracovat až 50% času z domu nebo třeba příspěvek na jazykový kurz 5000 Kč? Pak zkuste práci u našeho klienta, který je prestižním výrobcem moderních technologických produktů.

náplň práce:

  • připravovat nabídky a objednávky

  • kontrolovat ceny a správná čísla jednotlivých dílů

  • ověřovat správnost před zadáním objednávky

  • vyřizovat dotazy ohledně objednávek

  • komunikace a spolupráce s nákupem, výrobou, dopravou a skladem

  • práce s kreditními doklady v důsledku změn cen, vrácení zboží atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • roční bonusy

  • 5 týdnů dovolené, sick days, den dobrovolnictví

  • den volna na narozeniny

  • flexibilní pracovní doba

  • firemní akcie

  • stravenky

  • poukázky Flexipass 500 Kč nebo Multisport kartu zdarma

  • Home Office

  • příspěvek na jazykové/odborné kurzy 5000 Kč

  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • zaměstnanecký program pro mobilní služby

  • příjemné a moderní pracovní prostředí v blízkosti centra města

  • občerstvení na pracovišti zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Administrativní a finanční centrum pro mezinárodní společnost vyrábějící nejmodernější technologické produkty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • angličtinu i němčinu na úrovni B2 nebo vyšší

  • dobré komunikační dovednosti

  • znalost práce na PC (MS Office)

  • zkušenosti se systémem SAP/Salesforce nebo jiným ERP systémem jsou výhodou

  • předchozí zkušenosti v zákaznické podpoře jsou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4530700  Datum zveřejnění: 2.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc