Obsluha CNC stroje - náborový bonus a nástup do kmene! (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
U Panasonicu 277, Pardubice VI, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Vás náborový bonus, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění a další benefity? Máte vyučení v technickém oboru a práce na směny pro Vás není překážka?

Pak je tato nabídka přímo pro Vás!

Stabilní společnost, která je jedničkou na trhu, hledá do svých řad nové kolegy!

Náplň práce:

  • programování, seřizování a obsluha CNC stroje

  • práce s technickými výkresy

  • příprava nástrojů a měřidel

  • zpracování informací o provedených úkonech do informačního systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • mzdu 30.000,-

  • náborový příspěvek 20.000,-

  • příspěvek na dopravu až 3.500,-

  • 5 týdnů dovolené (po odpracovaném 1/2 roku)

  • příspěvek na přestěhování (řeší se individuálně)

  • příspěvek za směnnost - až 5x vyšší za práci o víkendu

  • bonus za extra směnu 500,-

  • příspěvky na stravování 55 % z ceny jídel ve společnosti

  • firemní jídelna

  • příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném 1. roce

  • zlevněný tarif volání po odpracovaném 1. roce

  • odměna za doporučení nového zaměstnance od 6.000,-Kč

  • věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • vzdělání v technickém oboru

  • ochotu pracovat na směny

    • 2 směnný provoz = prodloužený víkend

    • nepřetržitý provoz = 5 dní volna

  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost

  • praxe na obráběcích strojích vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců