Programátor/specialista údržby PLC

Randstad HR Solutions s.r.o.

Horní Počernice, Praha 20, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • programování řídícího systému PLC (Siemens Tia portal, HMI WinCC)

  • oživování jednoúčelových strojů (kombinace laseru a kamerových systémů) nebo montážních linek

  • vizualizace operátorských panelů

  • uvádění linek, strojů a zařízení do provozu u odběratelů

  • tvorba manuálů

  • součinnost s dalšími odbornými profesemi – konstruktéry, elektro-projektanty, výrobou atd.

  • externí služební cesty - Čechy, Slovensko
  • Zaměstnanecké výhody, benefity

  • bonusy/prémie

  • velkou flexibilitu (kombinace homeoffice a práce z kanceláře)

  • dovolená 5 týdnů

  • flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • příspěvek na stravování

  • vzdělávací kurzy, školení

  • občerstvení na pracovišti

  • příspěvek na sport – Multisport karta

  • 2 dny zdravotního volna/sickdays ročně

  • možnost občasné práce z domova

  • firemní akce a teambuilding

  • možnost delšího neplaceného volna
  • Společnost, pro kterou je pozice obsazována

    elektrotechnický průmysl

    Jedná se o společnost působící v oblasti průmyslové automatizace.

    Požadavky na zaměstnance

    středoškolské bez maturity

    Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • znalost programovacích prostředí spol. Siemens – TIA Portal, HMI WinCC a případně další

  • znalost komunikací Profinet, ModBus, IO link

  • znalost AJ na úrovni technické dokumentace

  • elektrotechnické vzdělání včetně platné vyhlášky č. 50

  • technické myšlení a chuť se dále vzdělávat v oboru

    Inzerující společnost

    Stručná charakteristika společnosti

    Počet zaměstnanců

    150-199 zaměstnanců