Inženýr kvality v ČR - 40km od hranic (možnost relokačního balíčku)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Rožnov pod Radhoštěm, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte povědomí o nástrojích kvality a přemýšlíte o zaměstnání v České republice?

Pak nabízíme pracovní příležitost, která se pro Vás jako dělaná.

Pro společnost zabývající výrobou součástek pro automotive hledáme kandidáty na pozice inženýra kvality  - dodavatelské nebo zákaznické (m/ž).

Pozice se obsazují do více týmů, pozice inženýra dodavatelské kvality se hledá do závodu v Rožnově pod Rahoštěm, inženýry zákaznické kvality pak do Kopřivnice. Tedy jen 40 či 60 km od hranic se Slovenskem.

Hledají jak zkušení senioři, junioři uchazeči, tak i absolventi managementu jakosti.

Součástí nabídky je také relokační balíček, který je realizován formou finanční podpory při stehování

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

kromě finanční podpory při relokaci, týmu skvělých kolegů a možnosti kariérního růstu se můžete těšit také na:

  • 5 týdnů dovolené

  • pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9-14 hod.)

  • zkrácenou pracovní dobu (37,5 hod)

  • příspěvek na dopravu

  • dotované stravování ( polévka, hl.jídlo a salát za 25 Kč)

  • odměnu před dovolenou a Vánoci

  • podíl na zisku společnosti

  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

  • podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje

  • práci v moderním pracovním prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží

  • vlastního lékaře, fyzioterapeuty, psychologa

  • jesle, školku, odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců – letní tábory

  • odměnu za dlouholetou práci ve společnosti, odměny při životním jubileu a při odchodu do důchodu

  • flexibilní systém elektronických benefitů

  • zvýhodněné tarify telefonování

  • programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

  • doprava firemními autobusy do zaměstnání a zpět zdarma /z Rožnova pod Radhoštěm a Nového Jičína

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ technické vzdělání

  • znalost nástrojů kvality (8D, PPAP, APQP..)

  • komunikativní angličtinu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4541966  Datum zveřejnění: 20.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/měsíc