Sales Specialist luxusní kliniky

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte obchodního ducha a úspěch v prodeji je pro vás na prvním místě? Jdete si za svým cílem a motivuje vás plnění prodejního plánu? Máte zkušenosti s prodejem luxusnějšího zboží?

Pokud ano, nabízíme Vám pozici Sales Specialisty, který bude pracovat s klienty v pohodlí luxusního zázemí moderní kliniky.

popis pozice:

  • vstupní konzultace s klienty společnosti

  • vysvětlení postupu léčby a uzavření smlouvy s klientem

  • péče o klienty po celou dobu jejich léčby a nabízení doplňkových produktů k léčbě

  • nezbytná administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • motivační bonusový systém a možnost využít svůj potenciál a dále kariérně růst

  • rodinné zázemí přátelského kolektivu v moderním prostředí kliniky

  • rozmanitou práci s tím nejnovějším vybavením a technologiemi

  • zážitkové společné i týmové teambuildingy

  • možnost stát u zrodu nové kliniky a podílet se na jejím rozvoji

  • finanční podporu na vzdělání a zájmové kurzy dle vlastního výběru

  • individuální lekce angličtiny nebo jiného jazyka

  • přenosné vouchery na fyzioterapie, bělení zubů nebo estetickou medicínu

  • multisportku, příspěvek na doplňkové penzijní spoření

  • po 3 letech firemní auto i k soukromým účelům

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • máte ukončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

  • zkušenosti s přímým prodejem služeb nebo produktů jsou podmínkou

  • jste motivovaný/á a nadšený/á být součástí rozjezdu nové kliniky

  • umíte výborně komunikovat s lidmi a dokážete vyjednávat

  • prodej a plnění prodejních plánů jsou pro Vás prioritou a jen tak se nevzdáváte

  • jste dynamická osobnost a dokážete zvládat stresové situace

  • rád/a se stále vzděláváte v oboru a učíte se novým postupům

  • velmi dobře komunikujete v angličtině - řada klientů je ze zahraničí

  • a hravě si poradíte i s administrativou a prací na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců