Specialista controllingu s NJ (home office) - vhodné pro absolventy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

    Máte za sebou alespoň krátkou praxi v oblasti controllingu? Chcete své znalosti dále rozšířit a zároveň se domluvíte německy?

    Právě rozšiřujeme týmy a hledáme nové kolegy (m/ž) do mezinárodní stabilní společnosti.

    Co Vás na pozici čeká?

    • controlling nákladových středisek

    • příprava podkladů pro fakturaci

    • ad hoc analýzy

    • alokace nákladů mezi jednotlivými středisky

    • reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

    Co Vám nabídneme:

    • 5 týdnů dovolené

    • pravidelný home office (možnost až 100%)

    • flexibilní pracovní dobu (pevné jádro od 10:00 - 14:00 hod)

    • příspěvek na práci z domu (100,- Kč/ den)

    • roční finanční bonus nad rámec mzdy

    • stravenky v hodnotě 130,- Kč

    • benefit kartu: 2 000,- Kč/ měsíčně

    • firemní mateřskou školku (pro děti od 1,5 let) fungující od 7 do 18 hod.

    • multisport kartu

    • firemní akcie za zvýhodněnou cenu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Více informací o klientovi Vám sdělím telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

    Co od Vás očekáváme:

    • německý jazyk: úroveň B2 a vyšší

    • zkušenost v oblasti alespoň controllingu 1 - 2 roky

    • pokročilou znalost MS Excel (VLOOKUP, kontingenční tabulky aj.)

    • schopnost pracovat v týmu, analytické dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců