Technik měrových systémů (3 směny)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 37 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je společnost působící v oblasti automotive zabývající se výrobou pryžových dílů s 20letou tradicí na trhu. Nově rozšiřujeme tým, aktuálně je jich 500 a hledáme další. Zaměstnanci se mohou spoléhat na dlouhodobou perspektivu zaměstnání a rozvoje ve stabilní, silné výrobní společnosti. Společnost působí jako generální dodavatel pryžových dílů společnosti Continental AG.

vaše hlavní úkoly

  • realizace a provádění měřícího procesů na výrobcích v souladu s předpisy

  • práce s technickou dokumentací

  • příprava vzorků

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • 5 týdnů dovolené

  • až 10% roční bonus z roční hrubé mzdy (cca 1 výplata)

  • 3% příspěvek na penzijní spoření z hrubé mzdy

  • stravenky - 180 Kč za odpracovanou směnu

  • finančně silná skupina s dlouhodobou perspektivou výkonnosti

  • odměny k narozeninám, svatbu, narození dítěte, letní tábory

  • stabilní zaměstnání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost Datwyler se zabývá výrobou pryžových těsnění do automobilů a je hlavním dodavatelem těchto dílů do společnosti Continental, což přináší dlouhodobou stabilitu práce a férové finanční ohodnocení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • technické vzdělání

  • manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců