Projektant elektro

Randstad HR Solutions s.r.o.

U Borové, Havlíčkův Brod, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

projektant elektro

Pro výrobní společnost s dlouholetým působením na českém trhu zabývající se výrobou produktů pro nápojový, medicínský, chemický a energetický průmysl, nyní hledáme do týmu projektanta elektro, který bude mít na starosti projekční činnost v oblasti projektování elektro rozvodů pivovarnických výrobních linek.

náplň práce

  • Návrh technického řešení elektrické části projektu - pivovarnické linky

  • Správa technické a projektové dokumentace

  • Příprava poptávkového a nabídkového řízení

  • Zajištění realizační části projektu - tj. jeho příjem a zpracování

  • Objednání potřebného materiálu a komponent

  • Kooperace se zahrnutými články projektu

  • Provádění auditů

  • Příprava podkladů pro testing zařízení

  • Dodržování stanovených termínů

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • Mezinárodní stabilní zázemí společnosti

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost HO

  • Sickdays

  • Dotovaná Multisport karta

  • Příspěvek na stravování

  • Nötebook, mobilní telefon pro soukromé účely

  • Přátelský kolektiv

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • Znalost Eplan

  • Elektrotechnické vzdělání

  • Vyhláška č. 50 §6

  • Znalost AJ na úrovni technické dokumentace, komunikativní AJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců