Nákupčí (m/ž) s příspěvkem na dopravu

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Valašské Meziříčí, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsícbenefity, KPI, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

    Máte předchozí zkušenosti v oblasti nákupu a prostředí automotive Vám není cizí? Chcete využít svou znalost anglického jazyka?

    Zašlete nám svůj životopis.

    Ve spolupráci s českou dynamickou společností zabývající se úpravou povrchů, hledáme komunikativního nákupčího (m/ž), který/á bude odpovědný/á za vývoj a strategii nákupu. Na pozici budete řídit individuální projekty v oblasti nákupu, rozvíjet nákupní strategie a mnoho dalšího.

    Co Vás na pozici čeká:

    • vyjednávání obchodních podmínek u dodavatelů (cenové a smluvní podmínky)

    • průzkum trhu, řešení nákupní strategie

    • komunikace s klíčovými dodavateli

    • řízení obchodních i investičních projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

    Co Vám nabídneme:

    • 25 dní dovolené

    • příspěvek na dopravu 2 Kč/km

    • příspěvek 8.000 Kč/rok na volnočasové aktivity

    • stravenky v hodnotě 99 Kč/den

    • pružná pracovní doba

    • zvýhodněný mobilní tarif

    • bonus za doporučení nového kolegy až 15.000 Kč

    • smlouva na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Více informací o klientovi Vám sdělím telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

    Co od Vás očekáváme:

    • SŠ/VŠ vzdělání

    • předchozí zkušenost v oblasti strategického nákupu

    • AJ na komunikativní úrovni

    • řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců