Operations Manager

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte elán a potřebnou aktivitu k motivaci logistického týmu pro realizaci cílů především v oblastech kvality, produktivity a bezpečnosti?
Dokážete hledat cesty a nové způsoby pro zefektivnění provozu distribučního centra?
Máte organizační zkušenosti z rychlých a náročných provozů?
Ovládáte angličtinu na bezproblémové komunikativní úrovni?

Pokud ano, pojďme se pobavit dále o pozici pro přirozené leadery, kteří mají zkušenosti s vedením početnějších týmů a s posouváním daných procesů k neustálému zlepšování.
Můžete být leaderem se zkušenostmi z provozů logistických, výrobních, retailových i třeba hotelových. Důležité jsou organizační dovednosti a potřebná energie především v oblasti people managementu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nový provoz podpořený špičkovými technologiemi
* stabilní zázemí velké společnosti
* možnost dynamického kariérního růstu
* manažerskou a zároveň praktickou roli
* opravdu zajímavé nadstandardní finanční ohodnocení
* atraktivní balíček benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Distribuční centrum, resp. jedna z nejmodernějších průmyslových hal v CEE regionu se špičkovými technologiemi a s velkou mírou robotizace a automatizace.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání
* pokročilou mluvenou i písemnou angličtinu
* zkušenosti s vedením větších týmů
* ochotu k 3 směnnému provozu (4 dny práce, 4 dny volno)
* organizační schopnosti, rozhodnost, týmovost
* pozitivně nastavená osobnost s uměním motivace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4579450  Datum zveřejnění: 19.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc