B2B konzultant se španělštinou

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 37 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikujete rádi španělsky? Dáváte přednost komunikaci B2B před B2C? Rádi se věnujete také administrativě?

Pak pojďte pracovat k našemu klientovi, jedné z největších outsourcingových společností na světě.

náplň práce

  • nejdříve vás naučíme vše o produktu

  • B2B komunikace s partnery převážně prostřednictvím e-mailu a chatu a občas telefonicky

  • podpora obchodního týmu

  • příprava produktových nabídek

  • tvorba a úprava cenových nabídek

  • vyřizování požadavků a dotazů zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • 3-4 dny home office (po zaučení)

  • výkonnostní bonus

  • příspěvek na stravování

  • kafeterie

  • 5 týdnů dovolené

  • bonus za doporučení zaměstnance

  • možnost růstu

  • firemní akce

  • moderní kancelář

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost poskytující outsourcingové služby klientům z celého světa

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • španělský a anglický jazyk alespoň na úrovni B2

  • ochota pracovat odpolední/večerní směnu

  • předchozí zkušenosti na podobné pozici jsou velkou výhodou

  • komunikační dovednosti

  • znalost Excelu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců