Obchodní zástupce (m/ž) - vhodné i pro juniory

Randstad HR Solutions s.r.o.

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícprovize, bonusy, osobní ohodnocení (KPI), 13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

    Máte v sobě obchodního ducha a jste technicky zdatný/á?

    Zašlete mi svůj životopis.

    Ve spolupráci s našim klientem, který se zabývá výrobou tepelné techniky a technologickými inovacemi, hledáme obchodního zástupce s technickým backgroundem (m/ž). Můžete se těšit na přátelský kolektiv, každý pátek zkrácený pracovní den, služební auto i k soukromým účelům a spoustu dalších benefitů.

    Co Vás na pozici čeká:

    • účast na obchodních jednáních u klientů

    • péče o stávající klienty a akvizice nových

    • organizace eventů a komunikace s marketingovým týmem

    • tvorba obchodní strategie ve Vašem regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

    Co Vám nabídneme

    • 5 týdnů dovolené

    • akviziční bonusy, kvartální bonusy, měsíční KPI
    • firemní automobil i k soukromým účelům

    • iPhone a iPad/notebook i k soukromým účelům

    • stravenky

    • multisport karta

    • vstupenky na kulturní i jiné akce (Světový pohár v Biatlonu apod.)

    • jazykové kurzy

    • životní pojištění a penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Více informací o klientovi Vám sdělím telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

    Co od Vás očekáváme:

    • SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo praxi v obdobném oboru

    • zkušenost s energetikou/obnovitelnými zdroji výhodou

    • předchozí zkušenost s obchodem

    • aktivní řidič (ochota jezdit na obchodní schůzky)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4587050  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc