Máš vzdělání v oboru elektro (SŠ/ VŠ) ? Ozvi se mi!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

    Hledáš práci v oblasti elektrotechniky nebo automatizace?
    Chceš poradit, o jakou pozici se s tvými zkušenostmi ucházet?

    Dej mi o sobě vědět.

    Ve spolupráci s našim klientem hledáme nové kolegy (m/ž) do jejich týmů v různých oblastech.

    Uděláme maximum, abychom našli příležitost, která ti bude sedět na míru a zároveň tě připravíme na celý proces výběrového řízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

    Co Vám nabídneme:

    Novou příležitost, která bude odpovídat tomu, co bys rád/a dělal/a. V nabídce máme různé projekty jak v Ostravě, tak také možnost jezdit ke klientovi do zahraničí! (Např. do Finska, Norska, Švýcarska, ale i do Thajska, či Teheránu.)

    můžeš pracovat na projektech z oblastí:

    • elektrotechnika

    • procesní automatizace

    • robotika a automatizace

    • pohony

    ukázka pozic:

    • elektroinženýr

    • elektroprojektant

    • automatizační inženýr/ specialista automatizace

    • inženýr technické podpory prodeje

    • systémový inženýr/ PLC programátor a mnoho dalších!

    benefity:

    • pružná a flexibilní pracovní doba

    • možnost home office (rozsah dle konkrétní pozice - u některých pozic až 100%)

    • multisport karta (za 140 Kč)

    • kafeterie

    • stravenkový paušál

    • bonusy za doporučení nového kolegy (až 50.000 Kč)

    • příspěvek na penzijní připojištění (2% z hrubé mzdy)

    • asistenční linka (psychologické i jiné poradenství na telefonu
      zdarma)

    • možnost dalšího kariérního růstu v rámci poboček v ČR i po celém světě

    • slevy u partnerů (restaurace, zájezdy, nákup automobilu)

    • zvýhodněný tarif i pro rodinu a přátele

    • a mnoho dalších benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Více informací o klientovi Vám sdělím telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

    Co od Vás očekáváme:

    • elektro vzdělání s vyhláškou č. 50/1978 Sb. (min. §5), popřípadě možnost si ji dodělat/obnovit

    • angličtinu - alespoň na úrovni B1 (komunikativní znalost)

    • ochotu v rámci pracovní pozice případně i vycestovat do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců