Servisní technik - zahraniční zakázky (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád cestuješ? Chceš získat zkušenosti s prací na zahraničních zakázkách? Staň se součástí týmu společnosti, která je předním světovým výrobcem zařízení pro manipulaci se zeleninou a ovocem po sklizni. Většinu času budeš trávit na služebních cestách v zahraničí. Do týmu přijmou kolegu na pozici Servisní technik (m/ž).

náplň práce:

  • servis u zákazníků v zahraničí

  • instalace a spuštění strojů u zákazníka

  • úprava strojů dle požadavků zákazníka

  • podpora zákazníků po telefonu

  • příprava strojů a náhradních dílů

  • příprava servisních/instalačních protokolů

  • časté služební cesty do zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti s přátelskou atmosférou

  • odpovídající finanční ohodnocení

  • 13. plat

  • 5 týdnů dovolené

  • možnost zvolit si proplacení přesčasů nebo náhradní volno

  • mobilní telefon

  • občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SOU/SŠ ve strojním oboru

  • manuální zručnost

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - v zahraničí se musíš domluvit

  • ochota často cestovat do zahraničí (80% času v zahraničí)

  • řidičský průkaz sk. B

  • dojezdová vzdálenost do Rudné u Prahy

  • elektrotechnické znalosti, průkaz na VZV a znalost sváření - výhodou

  • flexibilita, komunikativnost, týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4592484  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc