Finanční manažer junior - (pracovní smlouva 0,5 úvazek s budoucím rozšířením)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavním úkolem naší party srdcařů je propagace jižní Moravy dovnitř i navenek.
Prezentujeme, propojujeme, sdílíme, rozvíjíme značku. A protože stále posunujeme nabídku
destinace dál, hledáme někoho, kdo nám bude oporou v oblasti financí a HR. Potřebujeme
parťáka, který iniciativně přiloží ruku k dílu, bude zodpovědně pečovat o přidělené úkoly i
aktivně přicházet s novými nápady.

Co u nás budeš mít pod palcem?
- příprava podkladů pro mzdovou účetní (zpracování docházky, CP, stravenkový paušál)
- správa a evidence DPP a DPČ
- zajištění povinných školení zaměstnanců
- administrativa související s HR – nástupy, výstupy, evidence zaměstnanců
- vedení hotovostních pokladen v ekonomickém softwaru
- administrace objednávek a smluv
- evidence majetku a cenin
- pořizování dokladů v ekonomickém softwaru
- občasná účast na konferencích, kongresech, domácích a zahraničních veletrzích

Jak to vidíme my?
Hledáme pečlivého srdcaře s chutí se rozvíjet, s citem pro čísla a detaily, s porcí
samostatnosti a zvědavosti. Preferujeme kandidáta SŠ/VŠ ekonomického směru, ale dobře
víme, že šikovné lidi to občas zavane do různých směrů, proto to není podmínkou. V každém
případě, praxe v oblasti HR/financí je vítána.

Kdy Tě potřebujeme?
Co nejdříve! Pro začátek nám postačí úvazek 0,5, což odpovídá čtyřem hodinám denně.
V budoucnu počítáme s rozšířením agendy i úvazku.

Co za to?
- Kromě výplaty Tě budeme hýčkat nejen klasickou nabídkou telefonu, příspěvkem na
stravování a také benefitní kartou na vzdělávání, osobní rozvoj i relax. Protáhnout
kancelářské tělo můžeš díky multisport kartě.
- Částečně flexibilní pracovní doba je po zapracování samozřejmostí.
- Pokud jsi milovník psů, tím lépe. Náš office je totiž dog friendly.

Oporou na startu i v rozvoji Ti bude zkušená seniorní kolegyně, se kterou budete na financích
společně vyšívat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců