Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovník distribučního centra Amazon v Kojetíně až 209 Kč/h*, svoz zdarma (Ref. č.: /83/03/2023/DM)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
190 - 209 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Světoznámý internetový obchod Amazon v Kojetíně je v plném provozu a stále přijímá nové zaměstnance. Rozšiř jejich řady.

Čeká tě práce v čistém prostředí, jen na 4 dny v týdnu a 3 dny volna. Do práce i zpět tě odvezeme zdarma. Nezáleží na věku ani zkušenostech, u nás mají dveře otevřené všichni. Plně tě zaškolíme a nastoupit můžeš třeba hned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• výdělek až 209 Kč/h* hrubého + příplatky a bonusy
• nástup přímo do kmene a smlouvu na dobu neurčitou
• svozová doprava na vybraných trasách ZDARMA
• práce na plný úvazek, jen 4 dny v týdnu (10h směny) – 3 dny v týdnu máte volno
• v současnosti probíhá nábor pouze na denní směny
• nástup možný ihned
• 19 000 Kč* bonus za doporučení kamaráda, známého
• 5 týdnů dovolené
• tříchodové teplé jídlo jen za 29 Kč
• káva, čaj a voda na pracovišti ZDARMA
• zaměstnanecká sleva na tarify ve společnosti Vodafone
• očkování proti chřipce zdarma
• moderní klimatizované pracovní prostředí
• odpočinková místa s videohrami, stolním fotbalem a další možnosti odpočinku
• propracovaný systém zaškolení

Svozová doprava z těchto míst:
Ostrava – Brno – Slatina – Brno-Královo Pole – Vyškov – Olomouc – Prostějov – Kojetín – Zlín – Otrokovice – Hulín – Kroměříž – Valašské Meziříčí – Hranice – Lipník n./B. – Přerov – Chropyně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jeden z největších zasilatelských obchodních řetězců světa.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ochotu pracovat ve směnném provozu (10h směny) a spolehlivost
• věk alespoň 18 let
• dobrý zdravotní stav
• trestní bezúhonnost

Co budete dělat:

• přijímat, kontrolovat, třídit a naskladňovat zboží
• vybírat, balit a odesílat objednávky

Nabídka tě zaujala nebo máš doplňující otázky? Neváhej nás kontaktovat prostřednictvím emailu [email protected] nebo telefonicky zdarma na tel.: 800 856 856.

*maximální hodinová částka na základě základní sazby a docházkového bonusu na základě 168 odpracovaných hodin.
*informace o podmínkách bonusu na náborové lince

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4596743  Datum zveřejnění: 7.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 190 Kč/hod.