Administrativní podpora

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

máte zkušenosti s adminstrativou a hledáte uplatnění u stabilní společnosti s příjemným kolektivem a spoustou zajímavých benefitů? Tak nám dejte vědět a my Vám moc rádi poskytneme bližší informace o této pracovní příležitosti. Pokud nemáte zatím zkušenosti v této oblasti, ale chcete se v tomto oboru relizovat a zároveň jste absolventem VŠ, neváhejte se na nás obrátit také.

náplň práce

  • administrativní podpora zkušenému kolegovi, který má na starost péči o klienty

  • příprava, evidence, zpracování a aktualizace informací souvisejícími se smlouvami a smluvními podmínkami klientů

  • ověřování platnosti smluv

  • práce s interní databází včetně skenování dokumentů

  • postupné zaučování se do role, ve které budete mít na starost své portfolio klientů a péči o ně

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • zajímavé bonusy každého půl roku

  • flexibilní pracovní doba (core time je 9-16h)

  • 5 týdnů dovolené

  • částečný home-office

  • 3 sick days

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní spoření

  • dobrovolnické dny

  • firemní akce

  • slevy u firemních partnerů

  • bonus za doporučení nových kolegů

  • roční příspěvek na vzdělávání

  • občerstvení na pracovišti

  • kurzy AJ

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • předchozí zkušenost s administrativní pozicí, ideálně v oblasti pojišťovnictví

  • ochota učit se a ambice postoupit na seniornější roli

  • dobré komunikační schopnosti a pečlivost

  • VŠ vzdělání velkou výhodou

  • pokročilá úroveň AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců