Specialista náboru - senior (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Žatec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte-li bohaté zkušenosti v oblasti náboru pracovníků a vášeň pro vyhledávání talentovaných jedinců, pak právě vy jste osobou, kterou hledáme! Pro naši prestižní mezinárodní výrobní společnost momentálně hledáme kvalifikovaného kandidáta nebo kandidátku na pozici Náborář/ka - senior, který/á bude mít na starost:

  • zodpovědnost za nábor pracovníků

  • organizace a koordinace adaptace nových zaměstnanců

  • spolupráce se školami a dalšími vzdělávacími institucemi pro zajištění kvalitního zásobování pracovní síly

  • řízení interních výběrových řízení a provádění pohovorů

  • udržování a rozvíjení partnerských vztahů s personálními agenturami

  • drobná administrativa a reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • zajímavé platové ohodnocení - spolehlivý a pravidelný příjem

  • stabilní zaměstnání a 25 dní dovolené ročně

  • oběd zdarma při každé směně

  • 13. plat - polovina v létě a druhá na Vánoce

  • možnost kariérního růstu a vzdělávání

  • účast na firemních akcích a volné vstupy do ZOO Chomutov

  • měsíční příspěvek 600 Kč na Sodexo účet pro volnočasové aktivity nebo zdraví

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost v automotive

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání s maturitou

  • komunikativní úroveň angličtiny

  • zkušeností v oblasti náboru, ideálně v mezinárodní výrobní společnosti nebo personální agentuře

  • silné komunikační a organizační dovednosti.

  • schopnost pracovat samostatně i v týmu.

  • znalost zákoníku práce

  • znalost a zkušenosti s interními výběrovými procesy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4750370  Datum zveřejnění: 29.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc