Teamleader v logistice - 41.000-45.000Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nová Hospoda, Tachov - Bor
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
41 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme team leadera, který bude vedoucím pro jednotlivé skladové operátory, bude mít na starosti denní provozní operativu a bude spolupracovat se supervisorem na bezchybném provozu.

  • vedení, motivace a rozvoj svěřeného týmu administrátorů skladu a operátorů

  • jejich zaškolení, vedení a profesní rozvoj

  • nastavení procesů tak, aby vedly k nejlepším možným výsledkům

  • aktivní podíl na složitějších a skladových operacích

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • rozmanitou práci ve švédské e-commerce společnosti s velkým obchodním růstem (nástup do kmene společnosti)

  • převážně 1-směnný provoz

  • příjemné pracovní prostředí v nové hale

  • mladý a dynamický kolektiv

  • 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, stravenkový paušál

  • káva a občerstvení zdarma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • zkušenosti s vedením většího týmu lidí v oboru skladové a distribuční logistiky

  • schopnost řešit nové úkoly a nečekané problémy

  • aspoň základní znalost AJ

  • dobrou znalost MS Office

  • flexibilitu se smyslu schopnosti reagovat na změny a řešit je

  • chuť dále rozvíjet své odborné znalosti

  • ochota pracovat v ohraničeném časovém období (hlavní sezóna) v 2-směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců