Operátor/ka Hostivice - 30.500 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
U Dálnice 1384, Hostivice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 30 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost, která vyrábí termopásky a textil potištitelný termopáskami, hledáme nové posily do týmu.

V rámci náplně práce budete nastavovat a obsluhovat poloautomatické stroje, mít na starost agendu spojenou s jejich provozem a chodem výroby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr

  •  dvojsměnný provoz - 6:00 - 14:30 a 14:00 – 22:30

  •  víkendy volné

  •  základní mzda 30.000 Kč

  •  docházkový bonus 500 Kč

  •  stravenky v hodnotě 100 Kč (80% hrazené zaměstnavatelem)

  •  roční bonusy

  •  další benefity

  •  nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • manuální zručnost

  • zkušenost s obdobnou pozicí výhodou, nikoliv podmínkou

  • pečlivost a spolehlivost

  • schopnost a ochotu se učit novým věcem

  • týmového ducha a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4783446  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc