Servisní technik (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro největšího výrobce nápojů ve světě hledáme technika s elektrotechnickou vyhláškou. Máte elektrotechnickou vyhlášku a jste technický typ? Přidejte se k nám.

co budete dělat

  • opravovat zařízení (lednice, nápojové zařízení) ve svém regionu (restaurace, školy, úřady)

  • pravidelně udržovat zařízení

  • revizní kontrolu zařízení

  • budete mít zodpovědnost za inventuru (náhradní díly, nářadí, ochranné pracovní pomůcky)

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • práci na plný úvazek

  • jednosměnný provoz

  • stabilní mzdové ohodnocení

  • bonusový systém

  • služební automobil

  • otevřenost a týmovou práci

  • neformálních vztahy

  • osobní profesní růst

  • 5 týdnů dovolené

  • spoustu zaměstnaneckých výhod

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání obor elektro

  • platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. paragraf 6 nebo NV č. 194/2022

  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

  • bydliště ve svěřené lokalitě (Praha a okolí)

  • samostatnost

  • umět si zorganizovat práci

  • komunikační a organizační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců